Komisja Konkursowa w trakcie posiedzenia wskazała następujące zwycięskie prace :
Konkurs „Cztery Pory Roku Oczami
Dziecka” 2021r.
Kategoria wiosna:
I miejsce – Lilianna
Jabłońska, kl. II, SP w Lgoczance
II miejsce – Alicja
Margas, kl. I, SP nr 1 w Koniecpolu
III miejsce – Roksana
Michoń, kl. III, SP w Zrębicach
Wyróżnienia:
Ada Junak, kl. II, SP w
Nieradzie
Maja Sirek, kl. II SP w
Nieradzie
Anna Zgardzińska, kl. I
SP w Mstowie
Lena Stępień, kl. II SP
w Kamienicy Polskiej
Oliwia Kowalska, kl. I
SP nr 1 w Koniecpolu
Filip Jastrząbek, kl.
II SP w Dąbrowie Zielonej
Kategoria 4w1:
I miejsce – Maciej
Siemiński, kl. II, SP w Skrzydlowie
II miejsce – Milena
Rozwadowska, kl. III, SP w Rudnikach
III miejsce – Maria
Kowalczyk, kl. III, SP w Piasku
Wyróżnienia:
Nikola Żurek, kl. II,
SP w Zrębicach
Grzegorz Kita, kl.
III, SP w Kamienicy Polskiej
Jan Matyl, kl. I, SP
w Starczy
Natalia Bazan, kl.
II, SP w Kamienicy Polskiej
Sebastian Sowiński,
kl. II, SP w Olbrachcicach,
Natalia Smoleń, kl.
II, SP w Piasku
Kategoria
jesień:
I miejsce –
Franciszek Dyba, kl. I, SP w Dąbrowie Zielonej
II miejsce – Lena
Choryłek, kl. II, SP w Mstowie
III miejsce – Zuzanna
Jeż, kl. II, SP w Lgoczance
Wyróżnienia:
Maja Grobelak, kl.
III, SP w Kłomnicach
Patryk Gorajek, kl.
III, SP w Zrębicach
Antonina Pióro, kl.
III, SP w Zrębicach
Maja Abramowicz, kl.
III, SP w Zrębicach
Franciszek Brysiak,
kl. I, SP nr 2 w Koniecpolu
Gabriel Wawrzyńczak,
kl. III, SP w Nieradzie
Kategoria
zima:
I miejsce – Mikołaj
Najduch, kl. II, SP w Kłomnicach
II miejsce – Wiktoria
Sztangierska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach
III miejsce – Oliwia
Płaneta, kl. I SP w Starczy
Wyróżnienia:
Gabriel Wawrzyńczak,
kl. III, SP w Nieradzie
Artur Caban, kl. II
SP w Kamienicy Polskiej
Alan Kozak, kl. I,
ZSP w Kościelcu
Klaudia Karlak, kl.
I, ZSP nr 1 w Rędzinach
Barbara Romanowska,
kl. I, SP w Skrzydlowie
Kaja Matyjaszczyk,
kl. I, SP w Rzerzęczycach
Kategoria
lato:
I miejsce – Lena
Wolniakowska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach
II miejsce – Martyna
Kokot, kl. II, Publiczna SP w Rybnej
III miejsce – Julia
Dziurkowska, kl. I, SP w Lusławicach
Wyróznienia:
Michalina Sobota, kl. II, SP w Kamienicy
Polskiej
Kaja Matyjaszczyk,
kl. I, SP w Rzerzęczycach
Szymon Nalewajka, kl.
III, SP w Starczy,
Wiktoria
Sztangierska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach
Antonina Urbaniak,
kl. I, SP nr 1 w Blachowni
Zofia Hollek, kl. II, SP w Kolonii Poczesnej
Prace opublikowano według następującej kolejności :
Lilianna Jabłońska, Alicja Margas, Roksana Michoń, Maciej Siemiński, Milena Rozwadowska, Maria Kowalczyk, Franciszek Dyba,Lena Choryłek, Zuzanna Jeż, Mikołaj Najduch, Wiktoria Sztangierska,Oliwia Płaneta, Lena Wolniakowska,Martyna Kokot, Julia Dziurkowska.